Ieri a fost prima zi a evenimentului ADfel, ne bucuram mult ca facem parte din ONG-urile prezente si mai ales pentru ca intalnim multi tineri dornici sa sustina cauza World Vision.
Cei care au trecut pe la standul nostru au plecat acasa cu cel putin un semn de carte iar cei mai norocosi au primit si o ilustratie, facuta pe comanda speciala de Andreea Chirica, artist ilustrator prezenta la standul nostru cateva ore bune. Pe aceasta cale vrem sa-i multumim pentru desenele minunate cu care ne-a surprins vizitatorii!
Va asteptam in continuare pana miercuri, intre orele 18-22 pe terasa Fabrica (Str. 11 iunie nr. 50) la standul World Vision din cadrul Zilelor Culturale ADfel. Puteti pleca acasa cu semne de carte ”Cuvinte care schimba lumea”, desene personalizate realizate pe loc de artisti ilustratori si multe alte surprize!