Dragi prieteni,
In cadrul Galei Oameni pentru Oameni, fundatia World Vision Romania este nominalizata la categoria ”Cea mai buna campanie de atragere de fonduri a unei organizatii mari’‘ pentru campania ”Eu cum ajung la scoala?”. In noua luni, fundatia a reusit sa stranga bani si a donat un autobuz scolar celor 150 de elevi de gimnaziu din comuna vasluiana Rebricea, copii nevoiti sa mearga zilnic, pe jos cate 10 km pana la scoala.
Votul este valabil doar daca este facut pe pagina de Facebook a Galei Oameni pentru Oameni unde puteti vota apasand butonul ”Like” din dreptul pozei cu autobuzul scolar si copiii.
Mai sunt doua zile de vot.
Click aici pentru a vota!
Va rog transmiteti mai departe sau dati share din Facebook!
Multumim!